Локо (София) продължава в Лига Европа, след като отстрани македонци

Локомотив (София) продължава в турнира Лига Европа, след като успя да отстрани след драматичен мач скромния тим на Металург (Скопие). Локо победи с 3:2 в София, след като първият мач завърши 0:0.

Отборът на Металург Скопие поведе още в 4-та минута на мача с гол на Миле Кръстев. В 58-та минута Преслав Йорданов изравни от дузпа, но само пет минути по-късно гостите поведоха отново с гол на Илиоски.

В 85-та минута Преслав Йорданов пак вкара, а 89-та минута Любомир Божинов се разписа от пряк свободен удар.

В следващия кръг на Лига Европа Локомотив София ще се изправи срещу победителя в сблъсъка Дънди Юнайтед и Сласк Вроцлав.